501 54 94 01ul. Piotrkowska 270
piętro 13

90-361 Łódź
Kancelaria Adwokacka Jerzy Trzeciak Łódź

Adwokat Łódź. Jerzy Trzeciak

Łódzki Adwokat, Jerzy Trzeciak, jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego – rocznik 1979. Odbył aplikację radcowską w latach 1985-1987. W latach 1987 – 1991 pracował jako radca prawny w łódzkich przedsiębiorstwach państwowych oraz spółkach prawa handlowego między innymi w PP „ORBIS”, Łódzki Klub Sportowy, ZWCh. „CHEMITEX – ANILANA”, „CENTROSTAL” Łódź S.A., ŁZPB „UNIONTEX”, PHU „ITO” Sp. z o.o. ( dealer Renault ), „OWLEX” Sp. z o.o. ( dealer Peugeot ). Od roku 1991 wykonuje zawód radcy prawnego a następnie adwokata w formie indywidualnej kancelarii adwokackiej w Łodzi. W 2012 roku został powołany przez Wojewodę Łódzkiego na członka Wojewódzkiej Komisji do Spraw Orzekania o Zdarzeniach Medycznych. Prywatnie jest jachtowym sternikiem morskim, członkiem Polskiego Związku Łowieckiego oraz zastępcą prezesa Okręgowego Sądu Łowieckiego.

Adwokat Jerzy Trzeciak świadczy profesjonalną i kompleksową pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, prawa spółek, prawa pracy oraz prawa rodzinnego. Prowadzi w tym zakresie sprawy sądowe. Specjalizuje się również w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych polskich i zagranicznych. Do adwokata Trzeciaka można przyjść po poradę, na konsultację. Adwokat z Łodzi, oprócz reprezentacji przed sądami wszystkich instancji, zajmuje się sporządzaniem dokumentów, tj. wnioski, umowy, pozwy, regulaminy, ugody.

Adwokat Trzeciak kieruje się zasadą indywidualizacji klientów i spraw. Do każdego, kto szuka u niego pomocy podchodzi z empatią. Zdaje sobie sprawę, że każda sprawa jest inna i wymaga odpowiedniego, rzetelnego i wnikliwego zbadania. Ta indywidualizacja objawia się także w wysokości honorarium. Wynagrodzenie uzależnione jest między innymi od stopnia trudności sprawy oraz jej powodzenia. Takie podejście do pracy i ludzi zjednało mu zaufanie mieszkańców Łodzi i nie tylko.

Strony Łódź